Zasłony

Zasłony to bardzo uniwersalne i popularne rozwiązanie dekoracji okien. Uważamy, że to zasłony najskuteczniej ocieplają wnętrze. W zależności od wystroju i stylu pomieszczenia proponujemy najbardziej dopasowane tkaniny, chociaż czasem warto pokusić się o nieoczywiste, kontrastowe rozwiązania, na przykład welurowe zasłony w lofcie.

W sypialniach zazwyczaj sugerujemy zasłony z zaciemniającą podszewką, zapewnia to klientom komfort spania jak w dobrym hotelu. W innych pomieszczeniach sprawdzają się zasłony lżejsze, często przepuszczające nieco światła. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tkaniny w pełnej gamie kolorów, większość klientów decyduje się na stonowaną kolorystykę – szarości, beże, ewentualnie pastele. To bezpieczne wybory, które nie znudzą się po kilku miesiącach.

Kotary w biurach to coraz częstszy element dekoracyjny. Nie bez znaczenia jest także aspekt użytkowy. Przeszklone sale konferencyjne czy gabinety mogą być doświetlone naturalnym światłem, nawet kiedy są położone wewnątrz biura, ale zdarzają się sytuacje, kiedy przeszklenia wymagają zasłonięcia. Inną, ważną kwestią jest poprawa akustyki pomieszczeń dzięki zasłonom, dlatego często stosujemy tkaniny akustyczne na przykład w większych salach spotkań w biurach.

Zarówno my, jak i nasi klienci coraz częściej przy wyborze tkanin bierzemy pod uwagę ochronę środowiska, dlatego popularnością cieszą się tkaniny lniane, wełniane czy bawełniane.

W końcu zasłony szyjemy na lata! Natomiast czasem warto ożywić wnętrze kolorowymi zasłonami, nie uciekamy przed kolorem i jeśli tylko widzimy potrzebę dodania wnętrzu bardziej energetycznego charakteru, sięgamy po bardziej kolorowe próbniki tkanin.

Aby umówić się na spotkanie i wybór zasłon, bardzo proszę o kontakt