nasza oferta

Oferujemy zasłony, firany, rolety rzymskie, żaluzje, a także poduszki dekoracyjne i narzuty. Nasze usługi są kompleksowe – od dobrania tkanin i pomiar, przez szycie po montaż. Współpracę zaczynamy od spotkania, podczas którego poznajemy potrzeby klienta – zasłony dające totalne zaciemnienie w sypialni, a może oddzielające przeszkloną salę konferencyjną od open space’u?

Dobieramy rozwiązania do wnętrza i charakteru klienta. Nasze propozycje biorą pod uwagę aspekt wizualny, techniczny, a także, w przypadku firm, to, co związane jest z wymogami bezpieczeństwa. A przede wszystkim słuchamy naszych klientów.

zasłony

Zasłony ochronią Cię przed słońcem, przed spojrzeniami sąsiadów, w przypadku biur – współpracowników. Montujemy je na szynach karniszowych lub na bardziej tradycyjnych karniszach, manualnych lub elektrycznie sterowanych. Dysponujemy ogromnym wyborem tkanin – gładkich, ze strukturą, naturalnych, welurowych… Dla klientów instytucjonalnych są to materiały z atestami trudnopalności. Tak jak w przypadku całej naszej oferty, w zależności od wnętrza sugerujemy najlepsze rozwiązania związane ze sposobem umocowania zasłon oraz ich szycia.

dowiedz się więcej…

firany

Mogą być delikatne i ledwo widoczne jak mgiełka, mogą być głównym bohaterem dekoracji okiennej. Klasycznie białe, a może nieoczywiście grafitowe? W zależności od wnętrza montujemy je na wtapiających się w sufit szynach karniszowych lub na bardziej tradycyjnych karniszach. Podczas spotkania nie tylko wybieramy tkaninę, ale też sposób szycia.

dowiedz się więcej…

rolety rzymskie

Rolety rzymskie to rozwiązanie dedykowane zarówno dla tkanin transparentnych jak i zaciemniających. Mogą pełnić rolę firany, wtedy często łączymy je z zasłonami, mogą też być samodzielną dekoracją okna. Bardziej ozdobne – z doszyciami lub aplikacjami, albo maksymalnie proste i gładkie. Mechanizmy naszych rolet rzymskich wykonywane są w Polsce z włoskich podzespołów, charakteryzują się trwałością i niezawodnością.

dowiedz się więcej…

żaluzje

Oferujemy żaluzje drewniane i aluminiowe, o różnych szerokościach lamelki (czyli listwy), także w ciekawych, matowych kolorach.

dowiedz się więcej…

poduszki

Szyjemy poduszki wraz z wypełnieniami w dowolnych rozmiarach. Poduszka to wspaniały element dekoracji – kilka poduszek może zmienić oblicze salonu! Wprowadzić kolory i wzory. Ale oprócz aspektu dekoracyjnego, poduszka ma też inną ważną funkcję. Ma dawać ulgę podłożona pod plecy i przyjemność, kiedy kładziemy na niej głowę. Dlatego nasze poduszki są niezwykle puchate, a ich rozmiar dobieramy pod kątem wygody.

dowiedz się więcej…

narzuty

Ubieramy łóżka w narzuty szyte na wymiar w zależności od tego, czy chcemy, aby sięgały do podłogi, czy odsłaniały podstawę łóżka. Dzięki temu możemy stworzyć kompleksową i dopasowaną aranżację sypialni od zasłon, przez narzutę po poduszki.

dowiedz się więcej…

rozwiązania akustyczne

Pomagamy w realizacji projektów, które wpływają nie tylko na walory wizualne pomieszczeń, ale zapewniają stworzenie odpowiedniego środowiska dźwiękowego. Możemy zaoferować wiele produktów dopasowanych do koncepcji architekta, specyfiki pomieszczenia czy wymagań akustycznych, np.: filc naturalny i syntetyczny, panele ścienne i sufitowe, parawany akustyczne, ekrany nabiurkowe, a to nie wszystko.

dowiedz się więcej…