nasza oferta

Żyjemy szybko, coraz szybciej. Otacza nas wiele osób, przedmiotów oraz splotów sytuacji, które generują dźwięki – często ich natężenie jest dla nas męczące nawet, jeśli w oczywisty sposób nie zdajemy sobie z tego sprawy. A jeśli dodamy do tego fakt, że średnio około 90% czasu spędzamy wewnątrz pomieszczeń, to niezwykle ważna staje się kwestia komfortu akustycznego.

Dobre środowisko akustyczne znacznie ułatwia skupienie, komunikację oraz w zauważalny sposób wpływa na efektywność przy wykonywaniu codziennych zadań. Inwestycja w akustykę na pewno się opłaci!

filc naturalny

Filc naturalny wykonany jest w 100% z naturalnej wełny owczej merynosów i cechuje się bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi. Dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej oraz kilku grubościach od 2mm, 3mm do 5mm. Stosowany jest głównie, jako okleina ścienna.

dowiedz się więcej…

płyty filcowe

Płyty filcowe to materiał o dużej sztywności, wszechstronnym wykorzystaniu i wysokich właściwościach efektywności dźwiękowej – bardzo dobrze pochłania nieprzyjemne odbicia dźwięku i hałas. Możemy zaoferować różne gamy kolorystyczne, kształty i kombinacje (można docinać, frezować, laminować filcem, nadrukowywać, tworzyć elementy 3D).

dowiedz się więcej…

ścienne panele akustyczne

Ścienne panele akustyczne cechują się bardzo dobrymi parametrami pochłaniania dźwięku, które wynikają z ich wypełnienia, np. pianką poliuretanową lub wełną akustyczną. Kształt oraz grubość panelu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Każdy panel tapicerowany jest tkaninami trudnopalnymi, których kolor i strukturę dobieramy do wnętrza.

sufitowe panele akustyczne

Sufitowe panele akustyczne stanowią bardzo dobre rozwiązanie w walce z dźwiękiem odbijającym się w przestrzeni i w znaczący sposób wpływają na poprawę akustyki w biurze. Możemy przygotować propozycje rozwiązań o różnym stopniu zaawansowania, w rozmaitych grubościach i kolorystyce. Panele montowane są zazwyczaj na specjalnych stelażach lub są podwieszane bezpośrednio do sufitu lub stropu.

parawany akustyczne

Parawany akustyczne to produkty wykonane z filcu, które oprócz wysokich standardów akustycznych, nadadzą pomieszczeniu oczekiwanego charakteru. Mogą być jednolite lub ażurowe, różnych kształtów i kolorów, gładkie lub melanżowe albo przyjmować formy 3D. Zazwyczaj są podwieszane, stojące lub montowane jako przepierzenia biurek.

tapicerowanie

Oferujemy usługi tapicerskie dla elementów mebli biurowych, kanap, zagłowi łóżek hotelowych i innych elementów. Możemy pomóc w zarówno w samym tapicerowaniu, jak również w doborze tkanin, które nadadzą oczekiwany kolor i wygląd.